موسسه حقوقی داد آوید رسا با رویکرد تخصص گرایی و با  بهره‌گیری از وکلای مجرب و متخصص در کادر خود، آمادگی قبول وکالت در دعاوی دادگستری در بخش‌های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده، تجاری، املاک، احوال شخصیه و مالکیت فکری را دارد.

قراردادهایی که توسط  وکلای مجرب تنظیم می شوند، احتمال بروز مشکلات حقوقی در آینده را به حداقل ممکن می رسانند و این امکان را به اشخاص می دهند که در صورت حدوث اختلاف بین طرفین قرارداد، بدون نیاز به مراجعه به دادگستری، مشکلات ناشی از قرارداد را با اتکا به متن قرارداد تنظیمی در کمترین زمان ممکن حل و فصل نمایند.

شما می توانید تنطیم انواع قرارداد های حقوقی خود را به وکلای موسسه حقوقی داد آوید رسا بسپارید.

گزینه طرح دعوی در دادگستری می تواند آخرین انتخاب شما برای حل مشکل حقوقیتان باشد؛ اگر بدانید که بسیاری از اختلافات حقوقی را می توان با مذاکره، میانجی گری و داوری حل و فصل نمود.
موسسه حقوقی داد آوید رسا با بهره گیری از وکلای مجرب و متخصص در زمینه مذاکره و میانجی گری و داوری به شما کمک می کند تا اختلافات حقوقی خود را در کمترین زمان ممکن و بدون نیاز به مراجعه به دادگستری حل و فصل نمایید.

قاچق کالا | دادرسا

یکی از موارد مهم در مسیر احقاق حق پس از طرح دعوی در محاکم قضایی، بیان دفاعیات به شیوه صحیح حقوقی است؛ شما می توانید برای تنظیم لوایح حقوقی خود از تیم مجرب موسسه داد آوید رسا کمک بگیرید.

قاچق کالا | دادرسا

هر شخصیت حقوقی برای تشکیل شدن نیازمند طی فرآیندی قانونی مطابق با قانون تجارت است، موسسه حقوقی داد آوید رسا می تواند از ابتدای این مسیر و تاسیس و ثبت شخصیت حقوقی همراه شما باشد؛ علاوه بر آن شما می توانید از همراهی تیم مجرب ما در ادامه مسیر جهت ثبت تغییرات شرکت، ثبت و تنظیم قراردادهای داخلی با کارکنان، امور مالیاتی، بیمه و تنظیم سایر قراردادهای مورد نیاز خود، بهره مند شوید.

قاچق کالا | دادرسا

مشاوره حقوقی نخستین مرحله از دریافت خدمات حقوقی است. چنانچه اشخاص قبل از انجام امور اقتصادی و شخصی خود که بر آن آثار حقوقی بار می شود، از مشاوره حقوقی صحیح بهره مند شوند، احتمال بروز مشکلات حقوقی در آینده برای آنها به حداقل ممکن خواهد رسید. از سوی دیگر در صورت نیاز به طرح دعوی و یا دفاع در قبال آنچه علیه اشخاص مطرح می شود، ضرورت، مشاوره حقوقی قبل از انعقاد قرارداد وکالت را ایجاب می نماید.